Titan konstruktion

KONTAKTA OSS

Vill du komma i kontakt med oss? Här hittar du våra medarbetares kontaktuppgifter och en vägbeskrivning till vårt kontor.

Economy

Maja Nilsson

Project accountant

+46 (0) 72 080 36 34

maja.nilsson@titankonstruktion.se

Elvira Shamsutdinova

Chief Financial Officer

+46 (0) 725 488 300

elvira.sh@titankonstruktion.se

Emilia Kominiak

Junior Project Accountant

+46 (0) 790 630 399

emilia@titankonstruktion.se

Nicolás Bravo

Procurement Manager

+46 (0) 765 113 838

nicolas.bravo@titankonstruktion.se

Founder

Johan Mattsson

Founder

+46 (0) 70 617 00 11

johan@titankonstruktion.se

Robin Vikström

Founder

+46 (0) 70 255 07 99

robin@titankonstruktion.se

Henrik Mattsson

Founder

+46 (0) 706 656 688

henrik@titankonstruktion.se

Senior Advisor

Rubens Quintas

Senior Advisor

+46 (0) 703 900 504

rubens@titankonstruktion.se

Logistics manager

William Aspebo

Logistic Manager

+46 (0) 76 721 39 88

william.aspebo@titankonstruktion

B2C-Management

Peter Monto

Arbetsledare/Projektledare

+46 (0) 70 665 00 44

peter@titankonstruktion.se

Pontus Myllymäki

Arbetsledare

+46 (0) 72 080 36 17

pontus@titankonstruktion.se

Jozef  Machniewicz

Arbetsledare/Projektledare

+46 (0) 72 402 21 55

josef@titankonstruktion.se

PROJECT MANAGER

Wil Kapiteijn

Lead Project Manager

+46 (0) 79 098 91 14

wil@titankonstruktion.se

SITE MANAGER

Tomas Espling

Site Manager

+46 (0)72 050 96 23

tomas.espling@titankonstruktion.se

COMMERCIAL manager

Adrian Bergh

Senior Commercial Manager

+46 (0) 70 530 04 10

adrian@titankonstruktion.se

BIM manager

Reza Nikouseresht

BIM Manager

+46 (0) 76 406 31 14

Reza.Nikouseresht@titankonstruktion.se

HSE manager

Marko Vikman

HSE Manager

+46 (0) 76 721 22 94

marko@titankonstruktion.se

TECHNICAL manager

Samuel Andersson

Technical Manager

+46 (0) 70 390 00 01

samuel@titankonstruktion.se

SITE ENGINEER

Nils Johnson

Junior Site Engineer

+46 (0) 79 066 41 54

nils@titankonstruktion.se

QUALITY manager

Patrik Bodén

Quality Manager

+46 (0) 72 221 20 56

patrik.boden@titankonstruktion.se

LEAD CONSTRUCTION manager

James Cabrie

Lead ConstrucTon Manager

+46 (0) 79 067 02 48

james.cabrie@titankonstruktion.se